| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Cicli di lavoro | I canali 12-20-28 sono opzionali. |
|---|---|
| resistenza di isolamento | ≥ 110MΩ/250V/DC |
| Materiale di contatto | Oro oro |
| Tensione/corrente nominale | 80VDC/1A |
| Forza elettrica | ≥250VAC/50Hz/60s |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Loop di lavoro | 12-20-28 i canali sono opzionali |
|---|---|
| Resistenza all'isolamento | ≥110MΩ/250 V/DC |
| Materiale di contatto | Oro oro |
| Tensione/corrente nominale | 80VDC/1A |
| Resistenza elettrica | ≥250VAC/50Hz/60S |
| Progettazione cicli | 18 |
|---|---|
| Resistenza all'isolamento | ≥250MΩ/250V/CC |
| Tensione/corrente nominale | 80VDC/1A |
| Resistenza elettrica | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Tempo di lavoro continuo | 96 ore |
| Working loops | 12-20-28 channels are optional |
|---|---|
| Insulation resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Contact Material | Gold-gold |
| Rated voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Working loops | 12-20-28 channels are optional |
|---|---|
| Insulation resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Contact Material | Gold-gold |
| Rated voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Working loops | 12-20-28 channels are optional |
|---|---|
| Insulation resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Contact Material | Gold-gold |
| Rated voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical strength | ≥250VAC/50Hz/60s |