| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Circuitos de trabajo | Los canales 12-20-28 son opcionales |
|---|---|
| resistencia al aislamiento | ≥110MΩ/250V/CC |
| Material de contacto | Dorado de oro |
| Válvulas de corriente | Se aplicarán los siguientes requisitos: |
| Fuerza eléctrica | Se aplicarán las siguientes medidas: |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Bucles de trabajo | 12-20-28 Los canales son opcionales |
|---|---|
| Resistencia a aislamiento | ≥110MΩ/250V/DC |
| Material de contacto | Dorado de oro |
| Voltaje/corriente nominal | 80VDC/1A |
| Resistencia eléctrica | ≥250VAC/50Hz/60S |
| Ciclos de diseño | 18 |
|---|---|
| Resistencia a aislamiento | Se aplicarán las siguientes medidas: |
| Voltaje/corriente nominal | 80VDC/1A |
| Resistencia eléctrica | Se aplicarán las siguientes medidas: |
| Tiempo de trabajo continuo | 96 horas |
| Working loops | 12-20-28 channels are optional |
|---|---|
| Insulation resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Contact Material | Gold-gold |
| Rated voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Working loops | 12-20-28 channels are optional |
|---|---|
| Insulation resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Contact Material | Gold-gold |
| Rated voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Working loops | 12-20-28 channels are optional |
|---|---|
| Insulation resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Contact Material | Gold-gold |
| Rated voltage/current | 80VDC/1A |
| Electrical strength | ≥250VAC/50Hz/60s |