| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| 절연 내력 | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| 최대 전류 | 2A |
| 재료를 수행합니다 | 구리 |
| 작업 온도 | 60' C에 대한 -20' C |
| 절연 저항 | ≥1000mΩ |
| 절연 내력 | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| 최대 전류 | 2A |
| 재료를 수행합니다 | 구리 |
| 작업 온도 | 60' C에 대한 -20' C |
| 절연 저항 | ≥1000mΩ |
| 절연 내력 | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| 최대 전류 | 2A |
| 재료를 수행합니다 | 구리 |
| 작업 온도 | 60' C에 대한 -20' C |
| 절연 저항 | ≥1000mΩ |
| 절연 내력 | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| 최대 전류 | 2A |
| 재료를 수행합니다 | 구리 |
| 작업 온도 | 60' C에 대한 -20' C |
| 절연 저항 | ≥1000mΩ |
| 절연 내력 | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| 최대 전류 | 2A |
| 재료를 수행합니다 | 구리 |
| 작업 온도 | 60' C에 대한 -20' C |
| 절연 저항 | ≥1000mΩ |
| 절연 내력 | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| 최대 전류 | 2A |
| 재료를 수행합니다 | 구리 |
| 작업 온도 | 60' C에 대한 -20' C |
| 절연 저항 | ≥1000mΩ |
| 크기 | 초소형 |
|---|---|
| 전압 등급 | 80V |
| 동작속도 | 0-1000RPM |
| 하우징 소재 | 알루미늄 합금 |
| 작업 온도 | -40C 내지 65C |
| 크기 | 초소형 |
|---|---|
| 전압 등급 | 80V |
| 동작속도 | 0-1000RPM |
| 하우징 소재 | 알루미늄 합금 |
| 작업 온도 | -40C 내지 65C |
| 크기 | 초소형 |
|---|---|
| 전압 등급 | 80V |
| 동작속도 | 0-1000RPM |
| 하우징 소재 | 알루미늄 합금 |
| 작업 온도 | -40C 내지 65C |