| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |