| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 70°C |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 0-250VDC /Max 2A |
| Schelpenmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dielectrische sterkte | 250VAC/50Hz/60s |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Insulation Resistance | ≥110MΩ/250V/DC |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Compact ontwerp | Klein formaat en compacte structuur voor aanpassingsvermogen |
| Werkend leven | 100 miljoen revoluties |
| Robuust structureel ontwerp | 304 roestvrijstalen structuur voor harde omgevingen |