| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| نام محصول | عمر کاری طولانی 10 میلیون دور در دقیقه رینگهای لغزشی |
| سرعت | 0-300 دور در دقیقه |
| ولتاژ دارای امتیاز | 0-100vdc |
| حداکثر گشتاور شروع | 1 n.cm |
| دما | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| طول سیم سربی | روتور : 300 میلی متر استاتور : 300 میلی متر |
| مزیت | طول عمر طولانی |
| مواد تماس | طلا |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| دما | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| طول سیم سربی | روتور : 300 میلی متر استاتور : 300 میلی متر |
| مزیت | طول عمر طولانی |
| مواد تماس | طلا |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| حداکثر گشتاور شروع | 1 n.cm |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| ولتاژ دارای امتیاز | 0-100vdc |
|---|---|
| سرعت | 0-300 دور در دقیقه |
| مناطق کاربردی | مورد استفاده برای تست های پر سرعت سیگنال های فشار سنج سکو ، سیگنال های ترموکوپل و غیره |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| وزن | <60g (شامل سیم نیست) |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| مشخصات سیم | AF200-0.05mm² |
| جریان فعلی | 1 A |
| حلقه طراحی شده | 50、40、30、20 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-100vdc |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |