| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| حلقه طراحی | 18 مدار |
|---|---|
| سرعت عمل | تا 5000 دور در دقیقه |
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| نوع تماس | تماس برس یا بدون برس |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| حداکثر سرعت | 5000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ماندگاری | چرخه های 10M |
| عملکرد دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz برای 60 ثانیه |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| تعداد مدار | 18 |
| سرعت نامی | 5000 دور در دقیقه |
| ماندگاری | چرخه های 50M |
| مصالح مسکن | فولاد ضد زنگ |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |