| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Tasarım döngüsü | 18 devre |
|---|---|
| Çalışma hızı | 5000 RPM'ye kadar |
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon Devrim |
| İletişim Türü | Fırçalı veya fırçasız temas |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Maksimum Hız | 5000rpm |
|---|---|
| Tasarım döngüsü | 18 |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dayanıklılık | 10M Döngü |
| Dielektrik Performansı | ≥300VAC/50Hz, 60 saniye için |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Devre Sayısı | 18 |
| Nominal hız | 5000 rpm |
| Dayanıklılık | 50M Döngü |
| Muhafaza malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Dönme Hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |