| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Βρόχος σχεδίασης | 18 κυκλώματα |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας | Μέχρι 5000 στροφές ανά λεπτό |
| Προσδόκιμο ζωής | 10 εκατομμύριο επαναστάσεις |
| Τύπος επικοινωνίας | Επαφή με βούρτσα ή χωρίς ψήκτρες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Μέγιστη ταχύτητα | 5000rpm |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αντοχή | Κύκλοι 10M |
| Διηλεκτρική Απόδοση | ≥300VAC/50Hz για 60s |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 18 |
| Ωριαία ταχύτητα | 5000 σ.α.λ |
| Αντοχή | Κύκλοι 50 Μ |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 60°C |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ έως 60℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |