| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50、40、30、20 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 0-100VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | >200VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |