| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας καθρέφτη | Επιφάνεια επαφής RA0.02 για αξιόπιστη ηλεκτρική επαφή |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
| Ηλεκτρική αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Προστασία εισόδου | IP65 για προστασία από σκληρά περιβάλλοντα |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Κύκλοι σχεδιασμού | Αρ. 24, Αρ. 48 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 500mA |
| Ηλεκτρική Αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| εργασιακή ζωή | 50 εκατομμύρια στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Στέγασης | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Σχεδιασμένος βρόχος | 36 ή 56 |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | ≤10mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 250VAC/50Hz/60s |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-250 περιστροφή/λεπτό |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Ονομασία προϊόντος | Διάρκεια ζωής 10 εκατομμύρια στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Ονομαστική Τάση | 0-100VDC |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |