| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Προδιαγραφές καλωδίου | AF200-0,05 mm2 |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Ωριαία ταχύτητα | 0-300 Στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Υγρασία | ≤80% |
| Κανάλι | 18 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Δαχτυλίδι ολίσθησης |
| Βαθμός προστασίας | IP51 |
| Εργασιακή ζωή | κύκλος 10 εκατομμυρίων |
| Ωριαία ταχύτητα | 5000 σ.α.λ. |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Όνομα προϊόντος | Long Life Slip Ring |
|---|---|
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
| Επαφή | Χρυσός-Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |