| Μόνωση | 200mΩ/250V/DC |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Συμπληκτικό μέγεθος Δαχτυλίδι Slip Δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας Δαχτυλίδι περιστροφής Δαχτυλίδι σύνδεσ |
| Προδιαγραφή καλωδίων | AF200-0,05 mm2 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 α |
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
|---|---|
| Προσδόκιμο Ζωής | 10 εκατομμύρια επαναστάσεις |
| Υλικό κελύφους | Κράμα αλουμινίου/304 ανοξείδωτο χάλυβας/316L ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0~3000 σ.α.λ |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Εργασιακή ζωή | 10 εκατ. στροφές ανά λεπτό |
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Ingress Protection | IP65 for protection against harsh environments |
| Contact Material | Gold-gold |
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Contact Material | Kim-Kim |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity ≤0.01mm for structural stability |
| Manufacturing Location | Jiujiang |
| Rated Speed | 2000-18000 Rpm |
| Ingress Protection | IP65 |
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for high-precision components |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |