| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Mirror -verwerkingstechnologie | Contactoppervlak afwerking RA0.02 voor betrouwbaar elektrisch contact |
|---|---|
| Geavanceerd borstelfilament -modulatieproces | Innovatief borstelontwerp voor een langere levensduur |
| Precisieonderdelen productieproces | Dimensionale tolerantie <0,01 mm voor zeer nauwkeurige componenten |
| Elektrische sterkte | ≥250vac/50Hz/60s |
| Ingress bescherming | IP65 voor bescherming tegen harde omgevingen |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Ontwerplussen | Nr. 24, nr. 48 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500 mA |
| Elektrische kracht | 250VAC/50Hz/60s |
| werkende levensstijl | 50 miljoen rpm |
| Behuizingsmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Ontworpen lus | 36 of 56 |
| Neem contact op met Weerstand | ≤10 mΩ |
| Diëlektrische sterkte | 250VAC/50Hz/60s |
| Nominale snelheid | 0-250 t/min |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassingsgebieden | Gebruikt voor snelle testplatformen voor rekstrooksignalen, thermocouplesignalen, enz. |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Product name | Lange levensduur 10 miljoen RPM sleepringen |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Diëlektrische sterkte | > 200VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
| Nominale spanning | 0-100VDC |
|---|---|
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Naam van het product | Compacte slipring, hoge snelheid roterende ring, lange levensduur, verbindingsring |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Specificatie van de draad | AF200-0,05 mm2 |