| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Ontwerp lus | 18 kringen |
|---|---|
| Bedrijfssnelheid | tot 5000 RPM |
| Levensverwachting | 10 miljoen Revoluties |
| Contacttype | Borstel of borstelloos contact |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Maximale snelheid | 5000 tpm |
|---|---|
| Ontwerp lus | 18 |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Duurzaamheid | 10M cycli |
| Diëlektrische prestaties | ≥300VAC/50Hz gedurende 60s |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Aantal circuits | 18 |
| Nominale snelheid | 5000 tpm |
| Duurzaamheid | 50M cycli |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40℃ tot 60℃ |
| Roterende snelheid | 0-100 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | ≤44 |
| werkende leven | 5 miljoen toeren per minuut |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |