| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| مواد تماس | طلا-طلا |
|---|---|
| سرعت | 0-300 دور در دقیقه |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| حلقه طراحی شده | 50、40、30、20 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-100vdc |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت از ورود | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |