SP018006 حلقۀ اسلیپ الکتریکی کوچک
این حلقه گسل الکتریکی 6 مدار، انتقال قدرت و سیگنال پایدار را برای ماشین آلات صنعتی و سیستم های اتوماسیون فراهم می کند. با استفاده از تکنولوژی تماس طلا به طلا، مقاومت پویا ≤10 mΩ,مقاومت عایق بندی 250M Ω/250V DC، و قدرت دی الکتریک > 250VAC / 50Hz / 60s، از چرخش با سرعت بالا تا 3000 RPM پشتیبانی می کند.
بسته بندی و سبک وزن (<30g) با یک فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم، آن را به طور قابل اعتماد در محیط های -45 °C به 60 °C کار می کند.
| حلقه طراحی | 6 |
|---|---|
| مقاومت عایق بندی | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| زندگی کاری | مدت زمان نگهداری ≥100 ساعت: ≥12 سال |
| دمای کار | -45°C ~ 60°C |
| مواد تماس | طلا- طلا |
| مواد پوسته | فولاد ضد زنگ+آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر چرخش شروع | 3m N.m |
| وزن | <30g (قطعات سیم را شامل نمی شود) |
| درجه IP | IP51 |
این حلقه اسلیپ الکتریکی با سرعت بالا به طور گسترده ای در کاربردهایی استفاده می شود که نیاز به چرخش مستمر 360 ° با انتقال همزمان قدرت و سیگنال دارند، از جمله: