| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |