| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 ~ 3 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 500 در ماه |
| محل منبع | شنژن |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| سرعت عملیات | 5000 دور در دقیقه |
| روش نصب | نصب فلنج |
| سطح حفاظت | IP51 |
| حلقه طراحی | 18 |
|---|---|
| سرعت عمل | 5000 دور در دقیقه |
| مصالح مسکن | فولاد ضد زنگ |
| نوع نصب | فلنج، از طریق سوراخ، یا نصب سفارشی |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد تماس | طلا-طلا |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 80 ℃ |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| جریان فعلی | 1 A |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |