| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 5000 σ.α.λ |
| Μέθοδος τοποθέτησης | Τοποθέτηση φλάντζας |
| Επίπεδο Προστασίας | IP51 |
| Βρόχος σχεδίασης | 18 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας | 5000rpm |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος τοποθέτησης | Φλάντζα, διαμπερής οπή ή προσαρμοσμένη τοποθέτηση |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |