| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 ~ 3 tygodnie |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 500/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Aktualna ocena | 1A |
| Prędkość robocza | 5000 obr./min |
| Metoda montażu | Montaż kołnierzowy |
| Poziom ochrony | IP51 |
| Pętla projektowa | 18 |
|---|---|
| Prędkość robocza | 5000 rpm |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Rodzaj mocowania | Montaż kołnierzowy, przelotowy lub niestandardowy |
| Aktualna ocena | 1A |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Temperatura robocza | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
| Prąd oceniany | 1A |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |