| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 ~ 3 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 500/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Dielektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Mevcut derecelendirme | 1A |
| Çalışma Hızı | 5000 rpm |
| Montaj Yöntemi | Flanş Montajı |
| Koruma Seviyesi | IP51 |
| Tasarım döngüsü | 18 |
|---|---|
| Çalışma hızı | 5000rpm |
| Muhafaza malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Montaj tipi | Flanş, açık delik veya özel montaj |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Dielektrik mukavemet | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |