| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| حلقه های طراحی | 20 حلقه ، 26 حلقه ، 28 حلقه |
|---|---|
| مقاومت عایق | 110MΩ/100VDC |
| ولتاژ/جریان نامی | 100vdc/1a |
| قدرت الکتریکی | 250VDC/50Hz/60s |
| سرعت نامی | 5000 دور در دقیقه |
| حلقه طراحی | 36/56 |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-250 دور در دقیقه |
| طول عمر | 10 میلیون انقلاب |
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 5000 دور در دقیقه |
|---|---|
| تعداد مدار | 18 |
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| کاربرد | توربین های بادی، رباتیک، تجهیزات پزشکی، سیستم های رادار |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 80 ℃ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| مدار | 26،28،50 (L=49.5) |
|---|---|
| عایق | 500MΩ/500VDC |
| سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
| عمر سرویس | 10 میلیون انقلاب |
| گشتاور | 1N·cm |
| اندازه | کوچک |
|---|---|
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتیگراد |
| درخواست | انتقال چرخشی قدرت و سیگنال ها |
| درجه حفاظت | IP54 |
| درجه بندی ولتاژ | ۲۴۰ ولت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |