| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| طراحی فشرده | اندازه کوچک و ساختار جمع و جور برای سازگاری |
| زندگی کاری | 100 میلیون چرخش |
| طراحی ساختاری قوی | 304 ساختار فولاد ضد زنگ برای محیط های سخت |
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
|---|---|
| زندگی کاری | بلند |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| تعداد مدارها | قابل تنظیم |
| دمای کار | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
|---|---|
| زندگی کاری | بلند |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| تعداد مدارها | قابل تنظیم |
| دمای کار | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 20 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیون تا 100 میلیون |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -40 تا 60 درجه سانتیگراد |
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| سرعت چرخش | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| تعداد مدار | 20 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| محدوده دما | -45 ~ 60 ℃ |