| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| حداکثر گشتاور شروع | 1 n.cm |
|---|---|
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| ولتاژ دارای امتیاز | 0-100vdc |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| حلقه طراحی شده | 26、28、50 (L = 49.5 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-240VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |
| دمای کار | -40 تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 0-250VDC /MAX 2A |
| مواد پوسته | از فولاد ضد زنگ 304 |
| قدرت دی الکتریک | 250VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 18 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -50 ~ 80 ℃ |
| حلقه طراحی | 26/28/50 (L=49.5) |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500MΩ/500VDC |
| جریان رتبه بندی شده | 1A MAX |
| دامنه سرعت | 0-100 دور در دقیقه |
| ماندگاری | 10 میلیون دور در دقیقه |