| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 ~ 3 هفته |
| محل منبع | شنژن |
| نام تجاری | SPR-ing |
| مقاومت عایق | 1000mΩ @ 500vdc |
|---|---|
| سرعت چرخش | 100000 دور در دقیقه |
| جریان | 1 A/مدار |
| سرعت کار | 0~20000دوره در دقیقه |
| ویژگی | سرعت بالا |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| وزن | <60g (شامل سیم نیست) |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| مشخصات سیم | AF200-0.05mm² |
| جریان فعلی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| سرعت چرخش | 0-100 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤44 |
| زندگی کاری | 5 میلیون دور در دقیقه |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤20mΩ |
| دمای کاری | -55 ~ 85 ℃ |
| اندازه | بسیار کوچک |
|---|---|
| درجه بندی ولتاژ | 80 ولت |
| سرعت عملیاتی | 0-1000 دور در دقیقه |
| مصالح ساختمانی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای کار | -40 تا 65 درجه سانتیگراد |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |