| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Szczegóły pakowania | Karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 1 ~ 3 tygodnie |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen |
| Nazwa handlowa | SPR-ing |
| Rezystancja izolacji | 1000 mΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Prędkość obrotowa | 100 000 obr./min |
| Aktualność | 1 A/Obwód |
| Szybkość pracy | 0~20000 obr./min. |
| Funkcja | Wysoka prędkość |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
|---|---|
| Waga | <60 g (nie obejmują przewodu) |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500 V AC przy 50 Hz |
|---|---|
| Maksymalny prąd | 2A |
| Prowadzenie materiału | Miedź |
| Temperatura pracy | -20°C do 60°C |
| Rezystancja izolacji | ≥1000MΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |