| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-300 obr./min |
| Rated Voltage | 0-100VDC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Waga | <60 g (nie obejmują przewodu) |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Nazwa produktu | Długie życie zawodowe 10 milionów RPM Pierścienie poślizgowe |
|---|---|
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Siła dielektryczna | > 200 VAC/50 Hz/60s |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
|---|---|
| Precision Parts Manufacturing Process | Dimensional tolerance <0.01mm for stable performance |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (możliwość dostosowania 1000-10000 obr./min) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Opór dynamiczny | ≤10mΩ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |