حلقه لغزنده SP056060 با 60 مدار با فناوری تماس طلا-طلا، که عمر سرویس استثنایی بیش از 50 میلیون دور را ارائه می دهد. مهندسی شده برای عملکرد پایدار در 15000 دور در دقیقه، ایده آل برای هوافضا، نظارت بر چرخ طیار ریلی، آزمایش تونل باد و کاربردهای تست سرعت بالا صنعتی.
| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500MΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 500VDC/1A |
| استحکام دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤50mΩ |
| سرعت نامی | >15000 دور در دقیقه |
|---|---|
| عمر کاری | 50 میلیون دور |
| دمای عملیاتی | -10℃ ~35℃ |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | آلیاژ آلومینیوم |
| رطوبت | 20%~80% |