SP056060 z pierścieniem ślizgowym60 obwodówWykorzystując technologię kontaktową złotego złota, zapewniają wyjątkową żywotność przekraczającą 50 milionów obrotów.15,000 obr./min, idealnie nadaje się do lotnictwa, monitorowania koła lotniczego, eksperymentów w tunelu wiatrowym i zastosowań testowych w przemyśle dużych prędkości.
| Pętla projektowania | 60 |
|---|---|
| Odporność na izolację | 500MΩ/500V/DC |
| Napęd nominalny/prąd | 500VDC/1A |
| Siła dielektryczna | ≥ 500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznego | ≤ 50 mΩ |
| Prędkość nominalna | > 15000 obrotów na minutę |
|---|---|
| Życie zawodowe | 50 milionów obrotów |
| Temperatura pracy | -10°C ~35°C |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał powłoki | Stopy aluminium |
| wilgotność | 20%~80% |