برای به دست آوردن داده های با سرعت بالا بهینه سازی شده، حلقه لغزنده SP036020 یکپارچگی داده ها را برای سنجها و سنسورها تضمین می کند. با یک گشتاور شروع کم 3.5N.cm و مقاومت عایق 200MΩ،اين باعث ميشهاین مدل از سرعت های استاندارد 3000 دور در دقیقه و گزینه های سفارشی با سرعت بالا تا 8000 دور در دقیقه پشتیبانی می کند.که آن را به استاندارد صنعت برای محور چرخ خودرو و آزمایش موتور هواپیمایی تبدیل می کند.
| حلقه طراحی | 20 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی/جریان | 250VDC/3A |
| قدرت دی الکتریک | ≥250VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| طول سیم | استاندارد 300 ± 20mm (اختیاری) |
| سرعت نامی | 0 ~ 3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| زندگی کاری | 10 میلیون تا 100 میلیون دایره |
| دمای کار | -45°C ~ 60°C |
| مواد تماس | طلا- طلا |
| مواد پوسته | آلیاژ آلومینیوم/304 فولاد ضد زنگ/316L فولاد ضد زنگ |
| حداکثر گشتاور شروع | 3.5N.cm |
| درجه IP | IP51 |