SP013018 حلقه اسلیپ بلند مدت با سرعت بالا
اين حلقه کوچک سريع و طولاني عمر با سرعت 10 هزار دور در دقيقه و طول عمر 10 ميليون دور کار مي کند و ثبات عملکردي استثنائي را فراهم مي کند.به عنوان یکی از تکنولوژی های اصلی ما، این حلقه اسلیپ با سرعت بالا با موفقیت در مقادیر زیادی برای مدل های خاص واحد استفاده شده و مورد بررسی گسترده کاربران قرار گرفته است.تایید عملکرد قابل اعتماد و طول عمر خدمت.
طراحی شده برای پلتفرم های تست با سرعت بالا از جمله سیگنال های اندازه گیری فشار و سیگنال های ترموپول. ایده آل برای کاربردهایی مانند آزمایش موتور هواپیما، آزمایش قطعات ریل با سرعت بالا،و آزمایش عملکرد محور چرخ خودرو.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| حلقه طراحی | ≤18 |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی/جریان | 80VDC / 1A |
| قدرت دی الکتریک | >300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤20mΩ |
| طول سیم | ۴۰۰ میلی متر استاندارد (بر اساس الزامات تنظیم می شود) |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| سرعت نامی | 0 تا 10000 دور در دقیقه |
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| دمای کار | -50 تا 80 درجه |
| رطوبت عملیاتی | ≤80٪ |
| مواد تماس | طلا- طلا |
| مواد پوسته | 304 فولاد ضد زنگ |
| حداکثر گشتاور شروع | 0.5N.cm |