حلقه لغزش الکتریکی کوچک SP018006
حلقه لغزش مینیاتوری با سرعت بالا - فناوری قابل اعتماد تماس طلا-طلا
این حلقه لغزش الکتریکی مینیاتوری به طور خاص برای سیستم های رباتیک و تجهیزات دوار فشرده طراحی شده است. با اندازه کوچک، ساختار سبک و قابلیت اطمینان بالا، چرخش مداوم 360 درجه را در حین انتقال قدرت و سیگنال ها امکان پذیر می کند.
حلقه لغزش از فناوری تماس طلای دقیق برای حفظ انتقال الکتریکی پایدار با مقاومت عایق 250MΩ @250VDC و استحکام دی الکتریک >250VAC استفاده می کند.
تلرانس ساخت دقت بالای آن (<0.01 میلی متر) تمرکز عالی و چرخش روان را تضمین می کند و آن را برای بازوهای رباتیک با دقت بالا و دستگاه های اتوماسیون مناسب می کند.
کاربردها: بازوهای رباتیک، ماشین های مونتاژ خودکار، سیستم های بازرسی، سنسورهای دوار.
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| استحکام دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
| عمر کاری | ≥100 ساعت عمر ذخیره سازی: ≥12 سال |
| دمای عملیاتی | -45℃ ~ 60℃ |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور شروع | 3m N.m |
| وزن | <30 گرم (سیم شامل نمی شود) |
| درجه IP | IP51 |