حلقه لغزش الکتریکی کوچک SP018006 انتقال پایدار برق و سیگنال را برای ماشین آلات صنعتی و سیستم های اتوماسیون فراهم می کند. این حلقه لغزش فشرده با بهره گیری از فناوری تماس طلا به طلا با مقاومت دینامیکی ≤10mΩ و سرعت تا 3000 دور در دقیقه، قابلیت اطمینان طولانی مدت را در کاربردهای با فضای محدود تضمین می کند.
| حلقه طراحی | 6 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| جریان | 1A |
| استحکام دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقدار تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت نامی | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| عمر کاری | ≥100 ساعت (عمر نگهداری: ≥12 سال) |
| دمای عملیاتی | -45℃ تا 60℃ |
| جنس تماس | طلا-طلا |
| جنس پوسته | فولاد ضد زنگ + آلیاژ آلومینیوم |
| حداکثر گشتاور شروع | 3m N.m |
| وزن | <30 گرم (بدون سیم) |
| درجه حفاظت IP | IP51 |