| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
|---|---|
| Życie zawodowe | 10 milionów obrotów |
| Napięcie znamionowe | 0-100VDC |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Zaprojektowana pętla | 26、28、50 (L = 49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Napęd nominalny | 0-240VDC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | 500VAC/50 Hz/60s |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 0-250VDC /MAX 2A |
| Materiał powłoki | Pozostałe |
| Wytrzymałość dielektryczna | 250VAC/50 Hz/60s |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Pętla projektowa | 26/28/50 (L=49,5) |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500MΩ/500VDC |
| Prąd znamionowy | 1A MAX |
| Zakres prędkości | 0-100 obr./min |
| Trwałość | 10 milionów obrotów |