SP018006 mini elektryczny pierścień ślizgowy z szybkim projektem w miniaturze i niezawodną technologią kontaktu złoto-złoto do zastosowań w robotyce i automatyce.
Ten szybki pierścień elektryczny umożliwia niezawodną transmisję mocy i sygnału między stacjonarnymi i obracającymi się częściami sprzętu przemysłowego.zapewnia niskie hałasy elektryczne, minimalne zużycie i stabilna transmisja sygnału nawet przy prędkościach obrotowych do 3000 obr./min.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Pętla projektowania | 6 |
| Odporność na izolację | 250MΩ/250V/DC |
| Aktualność | 1A |
| Siła dielektryczna | > 250VAC/50Hz/60s |
| Zmiana dynamicznego oporu | ≤ 10 mΩ |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość nominalna | 0-3000 obrotów na minutę |
| Życie zawodowe | ≥ 100h (okres przechowywania: ≥ 12 lat) |
| Temperatura pracy | -45°C do 60°C |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał powłoki | Stal nierdzewna + stop aluminium |
| Maksymalny moment startowy | 3m N.m. |
| Waga | < 30 g (z wyłączeniem drutu) |
| Poziom IP | IP51 |
Automatyka przemysłowa, robotyka, systemy radarowe, obracające się kamery, ładunki UAV i sprzęt testowy.