SP056060-080-G15 yüksek hızlı kayma halka özellikleri60 devre,Altın-altın bağlantıları, ve istikrarlı bir şekilde çalışır15000 RPM'den fazla. Uzun bir hizmet ömrü ile50 milyon+ dönüş, güvenilirGüç ve sinyal iletimitalepkâr uygulamalarda.
Bu...Alüminyum alaşımlı korumamükemmel bir mühürleme, ısı dağılım ve titreşim direnci sağlar, bu daHavacılık, yüksek hızlı demiryolları, rüzgar tüneli testleri ve endüstriyel Ar-Ge.OEM ve özelleştirme seçenekleriÖzel proje gereksinimlerini karşılamak için kullanılabilir.
| Tasarım döngüsü | 60 |
| İzolasyon Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| İsimlendirilmiş Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Gücü | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik direnç değişim değeri | ≤50mΩ |
| Rating Hızı | >15000 RPM |
| Çalışma Hayatı | 50 milyon devrim |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C-35°C arasında |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Nemlilik | %20 ila %80 |