BuSP036020 20 yönlü kayma halkaOtomotiv test uygulamaları için tasarlanmıştır, güvenilir güç ve sinyal iletimi sağlar.Tekerlek merkezi testi, fren sistemi değerlendirmesi ve dönen dayanıklılık test sistemleriUzun kullanım ömrü ile, bakım gereksinimlerini azaltır ve otomatik test ortamlarında duraklama süresini en aza indirir.
| Elektriksel özellikler | |
|---|---|
| Tasarım döngüsü | 20 |
| İzolasyon Direnci | 200MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş Voltaj/Akım | 250VDC/3A |
| Dielektrik Gücü | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Dinamik direnç değişim değeri | ≤10mΩ |
| Tel uzunluğu | Standart 300 ± 20 mm (ihtiyaç duyulmaz) |
| Mekanik Özellikler | |
| Belirli Hız | 0 ~ 3000 rpm |
| Çalışma Hayatı | 10 milyon ~ 100 milyon döngü |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| İletişim malzemesi | Altın-altın |
| Kabuk malzemesi | Alüminyum alaşımı/304 paslanmaz çelik/316L paslanmaz çelik |
| Maksimum başlangıç tork | 3.5N.cm |
| IP derecesi | IP51 |