| Renk | Açık. |
|---|---|
| Çalışma yüzeyinin yüzey pürüzlülüğü ra | ≤0.025 |
| Sertlik | HRC62-65 |
| Veri düzleminin düzlüğü | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ 1um |
| Malzeme | Cam |
| Şeffaflık | Şeffaf |
|---|---|
| Renk | Açık. |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Uygulama | Optik deneyler |
| Kenar Sayısı | 36 |
| Ürün Kategorisi | Çokgen Prizma |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Etkili çalışma alanı | S ≥ φ15 mm (veya 15 mm × 15 mm kare veya D15 mm eşdeğeri olan dairesel alan) |
| Çalışma yüzeyi düzlüğü | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ 0.03 μm |
| Veri düzlemi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.05 μm |
| Kenar Sayısı | 24 |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Cam |
| Uygulama | Optik deneyler |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Renk | Açık. |
| Üst yüzey ve veri düzlemi arasındaki paralellik | ≤2 μm |
| Çalışma yüzeyi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025 μm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dış çapı | φ80-φ150 mm |
|---|---|
| Çalışma açısı sapması | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ ± 1 ark |
| Çalışma yüzeyinin veri düzlemine dikeyliği | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ ± 10 ark |
| Malzeme | GCr15 Rulman Çeliği |
| Veri düzlemi düzlüğü | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ 1 μm |
| Uygulama | Optik deneyler |
|---|---|
| Çalışma yüzeyi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025 μm |
| Dönen merkez diyaframı | φ25 mm |
| Renk | Açık. |
| Etkili çalışma alanı | S ≥ φ15 mm (veya 15 mm × 15 mm kare veya D15 mm eşdeğeri olan dairesel alan) |
| Prizma kalınlığı | 17-20 mm |
|---|---|
| Malzeme Türü | GCr15 Rulman Çeliği |
| Dönen merkez diyaframı | φ25 mm |
| Datum düzlemi düzlük 0 (Sınıf II) | ≤ 1 μm |
| Çalışma yüzeyi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025 μm |
| Üst yüzey ve veri düzlemi arasındaki paralellik | 2 um |
|---|---|
| Dönen merkez diyaframı | φ25mm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Veri düzleminin yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.05 um |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
|---|---|
| Uygulama | Optik deneyler |
| Prizma kalınlığı | 17-20mm |
| Malzeme | Cam |
| Çalışma yüzünün düzlüğü | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ 0.03um |