| Çalışma yüzeyinin veri düzlemine dikeyliği | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ ± 10 ″ |
|---|---|
| Prizma kalınlığı | 17-20mm |
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Çalışma yüzünün yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025um |
| Renk | Açık. |
| Kenar Sayısı | 23 |
|---|---|
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Malzeme | Cam |
| Uygulama | Optik deneyler |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Sertlik | HRC62-65 |
|---|---|
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Kenar Sayısı | 23 |
| Dönen merkez diyaframı | φ25mm |
| Üst yüzey ve veri düzlemi arasındaki paralellik | 2 um |
| Çalışma yüzünün yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025um |
|---|---|
| Çalışma yüzeyinin veri düzlemine dikeyliği | Sınıf 0 (Sınıf II): ≤ ± 10 ″ |
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Renk | Açık. |
| Malzeme | Cam |
| Veri düzleminin yüzey pürüzlülüğü | RA ≤ 0.05 um |
|---|---|
| Prizma kalınlığı | 17-20mm |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Renk | Açık. |
|---|---|
| Excircle çapı | φ 80-φ 150mm |
| Kenar Sayısı | 23 |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Uygulama | Optik deneyler |
| Çalışma açısı sapma derecesi 0 | ≤ ± 1 ″ |
|---|---|
| Prizma kalınlığı | 17-20 mm |
| Dönen merkez diyaframı | φ25 mm |
| Uygulama | Optik deneyler |
| Çalışma açısı derecesinin ölçüm belirsizliği 0 | ≤0.3 ″ |
| Prizma kalınlığı | 17-20 mm |
|---|---|
| Dönen merkez diyaframı | φ25 mm |
| Çalışma Yüzeyi Düzliği Sınıf 0 (Sınıf II) | ≤ 0.03 μm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Dış çapı | φ80-φ150 mm |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
|---|---|
| Uygulama | Optik deneyler |
| Çalışma yüzeyi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025 μm |
| Veri düzlemi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.05 μm |
| Prizma kalınlığı | 17-20 mm |
| Yüzeyi bitirin | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Çalışma yüzeyi pürüzlülüğü | RA ≤ 0.025 μm |
| Şeffaflık | Şeffaf |
| Yıkım Endeksi | 1.5 |
| Uygulama | Optik deneyler |