| Verticaliteit van werkoppervlak ten opzichte van referentievlak | Klasse 0 (Klasse II): ≤ ± 10 ″ |
|---|---|
| Prismadikte | 17-20 mm |
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Ruwheid van het oppervlak van het werkvlak | Ra ≤ 0,025um |
| Kleur | Helder |
| Aantal Kanten | 23 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Hardheid | HRC62-65 |
|---|---|
| Brekingsindex | 1.5 |
| Aantal Kanten | 23 |
| Draaiende middenopening | φ25mm |
| Parallelisme tussen het bovenvlak en het datumvlak | 2 um |
| Ruwheid van het oppervlak van het werkvlak | Ra ≤ 0,025um |
|---|---|
| Verticaliteit van werkoppervlak ten opzichte van referentievlak | Klasse 0 (Klasse II): ≤ ± 10 ″ |
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Kleur | Helder |
| Materiaal | Glas |
| Oppervlakte ruwheid van het datumvlak | Ra ≤ 0,05 um |
|---|---|
| Prismadikte | 17-20 mm |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Kleur | Helder |
|---|---|
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Aantal Kanten | 23 |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Werkhoek afwijking graad 0 | ≤ ± 1′′ |
|---|---|
| Prismadikte | 17 ∼ 20 mm |
| Draaiende middenopening | φ25 mm |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Meetonzekerheid van de werkinghoek, graad 0 | ≤0,3″ |
| Prismadikte | 17-20 mm |
|---|---|
| Draaiende middenopening | φ25 mm |
| Vlakheid werkoppervlak Grade 0 (Grade II) | ≤ 0,03 μm |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Buitendeursdiameter | φ80-φ150 mm |
| Brekingsindex | 1.5 |
|---|---|
| Applicatie | Optische experimenten |
| Ruwheid van het werkoppervlak | Ra ≤ 0,025 μm |
| Datumvlak Ruwheid | Ra ≤ 0,05 μm |
| Prismadikte | 17-20 mm |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
|---|---|
| Ruwheid van het werkoppervlak | Ra ≤ 0,025 μm |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Applicatie | Optische experimenten |