| Aantal Kanten | 17 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Verticaliteit van Werkvlak ten opzichte van Datumvlak Graad 0 | ≤ ± 10′′ |
|---|---|
| Werkhoek afwijking graad 0 | ≤ ± 1′′ |
| Vlakheid van het datumvlak Graad 0 | ≤ 1 μm |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Prismadikte | 17 ∼ 20 mm |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Hardheid | HRC62–65 |
| Werkhoek afwijking graad 0 | ≤ ± 1′′ |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Meetonzekerheid van de werkinghoek, graad 0 | ≤0,3″ |
|---|---|
| Draaiende middenopening | φ25 mm |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Product Categorie | Veelhoekig prisma |
| Naam van het product | 12 Zijden Hoekmeting Prisma Hoek Testen Regelmatig Veelhoekig Prisma |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Ruwheid van het werkoppervlak | Ra ≤ 0,025 μm |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Kleur | Helder |
| Prismadikte | 17 ∼ 20 mm |
|---|---|
| Draaiende middenopening | φ25 mm |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Diameter van de buitencirkel | φ80·φ150 mm |
| Meetonzekerheid van de werkinghoek, graad 0 | ≤0,3″ |
| Brekingsindex | 1.5 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Draaiende middenopening | φ25 mm |
| Vlakheid werkoppervlak Grade 0 (Grade II) | ≤ 0,03 μm |
| Kleur | Helder |
| Werkhoek afwijking graad 0 | ≤ ± 1′′ |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Prismadikte | 17 ∼ 20 mm |
| Kleur | Helder |
| Materiaal | Glas |
| Materiaaltype | GCr15 Dragend Staal |
|---|---|
| Hardheid | HRC 62-65 |
| Vlakheid werkoppervlak Grade 0 (Grade II) | ≤ 0,03 μm |
| Draaiende middenopening | φ25 mm |
| Haaksheid van werkoppervlak ten opzichte van datumvlak Graad 0 (Graad II) | ≤ ±10 boogseconden |
| Buitendeursdiameter | φ80-φ150 mm |
|---|---|
| Kleur | Helder |
| Materiaaltype | GCr15 Dragend Staal |
| Haaksheid van werkoppervlak ten opzichte van datumvlak Graad 0 (Graad II) | ≤ ±10 boogseconden |
| Hardheid | HRC 62-65 |