| عمودی سطح کار به صفحه داده | درجه 0 (درجه دوم): ≤ 10 ″ |
|---|---|
| ضخامت منشور | 17-20 میلی متر |
| قطر | φ 80-φ 150mm |
| زبری سطح صورت کار | RA ≤ 0.025um |
| رنگ | پاک شده |
| تعداد طرفین | 23 |
|---|---|
| شفافیت | شفاف |
| مواد | شیشه |
| درخواست | آزمایشات نوری |
| پوشش سطح | پولیش شده |
| سختی | HRC62-65 |
|---|---|
| شاخص انكسار | 1.5 |
| تعداد طرفین | 23 |
| دیافراگم مرکز چرخش | φ25 میلی متر |
| موازی بین سطح بالایی و صفحه داده | 2 |
| زبری سطح صورت کار | RA ≤ 0.025um |
|---|---|
| عمودی سطح کار به صفحه داده | درجه 0 (درجه دوم): ≤ 10 ″ |
| قطر | φ 80-φ 150mm |
| رنگ | پاک شده |
| مواد | شیشه |
| زبری سطح صفحه داده | ra ≤ 0.05 |
|---|---|
| ضخامت منشور | 17-20 میلی متر |
| پوشش سطح | پولیش شده |
| شاخص انكسار | 1.5 |
| قطر | φ 80-φ 150mm |
| رنگ | پاک شده |
|---|---|
| قطر | φ 80-φ 150mm |
| تعداد طرفین | 23 |
| شاخص انكسار | 1.5 |
| درخواست | آزمایشات نوری |
| درجه انحراف زاویه کار 0 | ≤±1″ |
|---|---|
| ضخامت منشور | 17-20 میلی متر |
| دیافراگم مرکز چرخش | φ25 میلی متر |
| درخواست | آزمایشات نوری |
| اندازه گیری عدم اطمینان از زاویه کار درجه 0 | ≤0.3 |
| ضخامت منشور | 17-20 میلی متر |
|---|---|
| دیافراگم مرکز چرخش | φ25 میلی متر |
| سطح صافی سطح کار درجه 0 (درجه دوم) | 0.03 میکرومتر |
| شفافیت | شفاف |
| قطر بیرونی | φ80-φ150 میلی متر |
| شاخص انكسار | 1.5 |
|---|---|
| درخواست | آزمایشات نوری |
| زبری سطح کار | RA ≤ 0.025 میکرومتر |
| زبری صفحه Datum | RA ≤ 0.05 میکرومتر |
| ضخامت منشور | 17-20 میلی متر |
| پوشش سطح | پولیش شده |
|---|---|
| زبری سطح کار | RA ≤ 0.025 میکرومتر |
| شفافیت | شفاف |
| شاخص انكسار | 1.5 |
| درخواست | آزمایشات نوری |