| Pionowość powierzchni roboczej do płaszczyzny odniesienia | Klasa 0 (klasa II): ≤ ± 10 ″ |
|---|---|
| Grubość pryzmatu | 17–20 mm |
| Średnica ekranu | φ 80-φ 150 mm |
| Chropowatość powierzchniowa twarzy | RA ≤ 0,025um |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Liczba boków | 23 |
|---|---|
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Materiał | Szkło |
| Zastosowanie | Eksperymenty optyczne |
| Wykończenie powierzchni | Polerowane |
| Twardość | HRC62-65 |
|---|---|
| Współczynnik załamania światła | 1.5 |
| Liczba boków | 23 |
| Obracający się przysłona środkowa | φ25mm |
| Równoległość między górną powierzchnią a płaszczyzną odniesienia | 2 um |
| Chropowatość powierzchniowa twarzy | RA ≤ 0,025um |
|---|---|
| Pionowość powierzchni roboczej do płaszczyzny odniesienia | Klasa 0 (klasa II): ≤ ± 10 ″ |
| Średnica ekranu | φ 80-φ 150 mm |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Materiał | Szkło |
| Chropowatość powierzchni płaszczyzny odniesienia | RA ≤ 0,05 um |
|---|---|
| Grubość pryzmatu | 17–20 mm |
| Wykończenie powierzchni | Polerowane |
| Współczynnik załamania światła | 1.5 |
| Średnica ekranu | φ 80-φ 150 mm |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Średnica ekranu | φ 80-φ 150 mm |
| Liczba boków | 23 |
| Współczynnik załamania światła | 1.5 |
| Zastosowanie | Eksperymenty optyczne |
| Klasa odchylenia kąta roboczego 0 | ≤ ± 1 ″ |
|---|---|
| Grubość pryzmatu | 17–20 mm |
| Obracający się przysłona środkowa | φ25 mm |
| Zastosowanie | Eksperymenty optyczne |
| Niepewność pomiaru kąta roboczego klasa 0 | ≤0,3 ″ |
| Grubość pryzmatu | 17-20 mm |
|---|---|
| Obracający się przysłona środkowa | φ25 mm |
| Powierzchnia robocza płaskość klasy 0 (klasa II) | ≤ 0,03 μm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Średnica zewnętrzna | φ80-φ150 mm |
| Współczynnik załamania światła | 1.5 |
|---|---|
| Zastosowanie | Eksperymenty optyczne |
| Chropowatość powierzchni roboczej | RA ≤ 0,025 μm |
| Chropowatość płaszczyzny odniesienia | RA ≤ 0,05 μm |
| Grubość pryzmatu | 17-20 mm |
| Wykończenie powierzchni | Polerowane |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni roboczej | RA ≤ 0,025 μm |
| Przejrzystość | przejrzysty |
| Współczynnik załamania światła | 1.5 |
| Zastosowanie | Eksperymenty optyczne |