| Loop-specificaties | 26,28,50 (L=49,5) |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-100rpm |
| levensduur | 10⁷ tpm |
| Diëlektrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Ontworpen lus | 26、28、50( L=49,5) |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning | 0-240VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | 500VAC/50Hz/60s |