| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Ontwerplussen | 18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 80VDC/1A |
| Elektrische kracht | ≥ 300VAC/50Hz/60s |
| Continu werktijd | 96 uur |
| Isolatieweerstand | 1000MΩ @ 500VDC |
|---|---|
| Rotatiesnelheid | 100000 RPM |
| Stroom | 1 A/circuit |
| werkingssnelheid | 0 tot en met 20000 tpm |
| Fluit | Hoge snelheid |
| Verpakking Details | Verpakking |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 3 weken |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | SPR-ing |