Gebouwd voor zware omstandigheden, de SP016044 slip ring heeft een corrosiebestendige roestvrijstalen constructie en gouden legeringscontacten die bestand zijn tegen oxidatie, sulfidatie en chemische blootstelling. Met optionele IP51 tot IP68 beschermingsniveaus, behoudt de slip ring langdurige operationele stabiliteit in luchtvaartbesturingssystemen, maritieme elektronica en roterende sensoren buitenshuis.
| Ontwerp Lus | ≤44 |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale Spanning/Stroom | 48VDC /1A |
| Diëlektrische Sterkte | >200VAC/50Hz/60s |
| Dynamische Weerstand Veranderingswaarde | ≤20mΩ |
| Nominale Snelheid | 0-100 rpm |
| Levensduur | 5 miljoen rpm |
| Bedrijfstemperatuur | -55℃ ~ 85℃ |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Materiaal Behuizing | Roestvrij staal |
| Maximaal Startkoppel | 0.4 N.cm |
| Gewicht | <20g (exclusief draad) |
| IP Klasse | IP51~IP68 optioneel |