| Ontwerplus | 20 |
|---|---|
| Levensverwachting | 10 miljoen omwentelingen |
| Shell-materiaal | Alluminumlegering/304 roestvrij staal/316L roestvrij staal |
| Velociteit | 0~3000 tpm |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Roterende snelheid | 0~3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| werkende leven | 10 miljoen ~ 100 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -40°C tot 60°C |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Diëlektrische sterkte | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Huidige beoordeling | 1A |
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Montagemethode | Flensmontage |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |
| Dielectric Strength | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Current rating | 1A |
| Operating Speed | 5000rpm |
| Mounting Method | Flange Mounting |
| Protection Level | IP51 |