| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |
| Productnaam | Slipring met lange levensduur |
|---|---|
| Signaaltype | Analoge en digitale signalen |
| Contact | Goud-goud |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Temperatuurbereik | -40℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 5000 tpm |
|---|---|
| Aantal circuits | 18 |
| Levensverwachting | 10 miljoen omwentelingen |
| Sollicitatie | Windturbines, robotica, medische apparatuur, radarsystemen |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~ 80℃ |
| Ontwerp lus | 18 kringen |
|---|---|
| Bedrijfssnelheid | tot 5000 RPM |
| Levensverwachting | 10 miljoen Revoluties |
| Contacttype | Borstel of borstelloos contact |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Ontwerp lus | 18 |
|---|---|
| Bedrijfssnelheid | 5000 tpm |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Montagetype | Flens-, doorvoer- of montage op maat |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Kanaal | 18 |
|---|---|
| Productnaam | Leidinggevende slipring |
| Beschermingscijfer | IP51 |
| Werkend leven | 10 miljoen cirkel |
| Nominale snelheid | 5000 tpm |
| Ontwerp lus | 36/56 |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0–250 tpm |
| Levensduur | 10 miljoen Revoluties |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500VDC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10 mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC@50Hz |
|---|---|
| Maximale stroom | 2A |
| Leidingmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Isolatieweerstand | ≥1000mΩ |