| حلقه طراحی | 60 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ/جریان | 500VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤50mΩ |
| سرعت نامی | 0-10000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| تماس بگیرید | طلای طلایی |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-10000 دور در دقیقه |
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| عمر سرویس | چرخه 100M |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| سرعت نامی | 0-10000 دور در دقیقه |
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| مدارها | 8 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 220MΩ/250V/DC |
| فعلی | 240VDC/1A |
| قدرت دی الکتریک | ≥300VAC/50Hz/60s |
| ارزش تغییر مقاومت پویا | ≤10mΩ |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حداکثر گشتاور شروع | 1 n.cm |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
| نام محصول | حلقه لغزش اندازه Conpact حلقه چرخشی با سرعت بالا حلقه طول عمر طولانی مدت |
| زندگی کاری | 10 میلیون دور در دقیقه |
| حلقه طراحی شده | 26、28、50 (L = 49.5 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 500mΩ/500V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-240VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | 500VAC/50Hz/60s |